Skąd pochodzi nazwa Agata Meble?

Agata Meble to polska sieć sklepów meblowych, która istnieje na rynku od ponad 30 lat. Sklep oferuje szeroki wybór mebli do domu, biura i ogrodu. W tym artykule przedstawiamy skąd pochodzi nazwa Agata Meble i jaki ma związek z oferowanymi produktami.

Początki Agata Meble

Agata Meble została założona w 1991 roku w Lublinie przez Annę i Tadeusza Januszkiewiczów. Pierwotnie sklep oferował tylko kilka rodzajów mebli, ale z biegiem czasu zaczął się rozwijać i poszerzać swoją ofertę.

Skąd pochodzi nazwa Agata Meble?

Nazwa Agata Meble pochodzi od imienia córki założycieli sieci sklepów, która nosi imię Agata. Wybór takiej nazwy był związany z chęcią nadania sklepowi ludzkiego i przyjaznego imienia oraz nawiązania do rodzinnego charakteru firmy.

Oferta Agata Meble

Agata Meble oferuje szeroki wybór mebli do domu, biura i ogrodu. W ofercie sklepu znajdują się meble do sypialni, salonu, jadalni, łazienki, biura, kuchni oraz ogrodu. Produkty oferowane przez sklep charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i funkcjonalnością.

Ekspansja Agata Meble

Od początku swojego istnienia Agata Meble dynamicznie się rozwijała i ekspandowała swoją działalność na terenie całej Polski. Obecnie sieć sklepów Agata Meble posiada ponad 100 sklepów na terenie całego kraju oraz sklep internetowy.

Podsumowanie:

Agata Meble to polska sieć sklepów meblowych, która istnieje na rynku od ponad 30 lat. Nazwa Agata Meble pochodzi od imienia córki założycieli sieci sklepów, nawiązując do rodzinnego charakteru firmy. Sklep oferuje szeroki wybór mebli do domu, biura i ogrodu, charakteryzujących się wysoką jakością wykonania, trwałością i funkcjonalnością. Obecnie Agata Meble posiada ponad 100 sklepów na terenie całej Polski oraz sklep internetowy.